Tłumaczenia tekstów

Opis usługi

Oferujemy profesjonalne opisy na strony www w języku angielskim

Są takie serwisy i strony www, które nie mogą obejść się bez profesjonalnie przygotowanych wersji językowych. Strona w języku angielskim (często także w innych językach) ma duże znaczenie, jeśli oferta firmy ma dotrzeć
do klientów, którzy nie posługują się językiem polskim. Podczas pracy nad tekstami w języku obcym, warto zadać sobie kilka pytań:

  1. Czy wersja w języku angielskim jest tylko dodatkiem czy też ma spełniać kluczową rolę w dotarciu do potencjalnych klientów?

  2. Dla kogo przeznaczony ma być tekst angielski i jak go przygotować, żeby trafił właśnie do takiego odbiorcy, na jakim nam zależy?

  3. Czy wersja obcojęzyczna jest nie tylko napisana bezbłędnie, ale także zgodnie z zasadami pisania tekstów na strony internetowe i odpowiednio zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych?

     

Specjalizujemy się m.in. w tekstach dla:

  • hoteli, pensjonatów, apartamentów (również aktualizacja opisów)
  • restauracji, firm usługowych, szkoleniowych, rekrutacyjnych;
  • sklepów internetowych, szkół wyższych itp.

W zależności od potrzeb, tekst w języku angielskim może być tylko tłumaczeniem, zupełnie nowym opisem przygotowanym na podstawie istniejącej polskiej wersji językowej lub dostarczonych materiałów i/lub zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek, czyli z naciskiem na określone słowa kluczowe.

Skontaktuj się z konsultantem, który przedstawi różne możliwości i odpowiednią wycenę biuro@stronydlafirm.eu