System CMS

Opis usługi

Oferujemy kompleksową usługę stworzenia e-wizerunku twojej firmy

CMS to skrót od angielskiego Content Management System, oznaczający system zarządzania treścią strony. Innymi słowy jest to aplikacja mająca na celu maksymalne uproszczenie administracji stroną internetową poprzez umożliwienie użytkownikowi aktualizacji i edycji jej zawartości bez znajomości zagadnień z zakresu projektowania witryn.

Jeśli zamierzasz często modyfikować swoją stronę, a także planujesz jej rozwój o kolejne podstrony, to jest to oferta skierowana do Ciebie. Potrzebujesz strony z panelem administracyjnym. Taka strona to świetne rozwiązanie dla firm mających w ofercie wiele produktów i chcących aktywnie promować się w Internecie.

Dzięki naszemu autorskiemu panelowi administracyjnemu, posiadając minimalną znajomość edytorów tekstowych takich jak Word, w kilka chwil dodasz lub zmienisz dowolne podstrony swojej witryny. System umożliwia wstawianie obrazów, multimediów, plików do pobrania czy linków. Dzięki temu Twoja strona będzie dynamiczna i zawsze aktualna.

Oferujemy profesjonalne CMS’y wykonane od podstaw i z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach. Choć zalecamy nasze autorskie rozwiązanie, jesteśmy również w stanie podpiąć serwis internetowy pod dowolne ogólnodostępne rozwiązania oparte na silnikach: Joomla, WordPress, Drupal CMS, Mambo, Zikula, PHP-Nuke czy też PHP-Fusion (i inne).

Nasze produkty nie zawodzą i zapewniają bezpieczeństwo połączone z wygodą obsługi.