Poprawienie pozycji w Google dla strony internetowej

Powszechnie wiadomo, że istnieje wiele sposobów na poprawienie pozycji w google takich jak np. nastawienie się na użytkownika. Należy zastanowić się jak zachęcić użytkownika do ponownego wejścia na daną stronę. W dużym stopniu zależy to od estetyki strony, przejrzystości oraz łatwej nawigacji. Użytkownicy mają duży wpływ na pozycję wyświetlania strony w google, dlatego też nie tylko usługi pozycjonowania zwiększą szansę na uzyskanie wyższego miejsca w wyszukiwarce.

 

Autouzupełnianie / podpowiedzi wyszukiwarki Google

 

 Google Autocomplet – jest to bardzo pomocny program by odpowiednio dobrać pytania podczas wyszukiwań w google. W tym programie istnieje możliwość by poszerzyć listę pomocnych zalet w budowaniu zaplecza linków do strony internetowej.

 

Pierwszym krokiem do autoryzowania jest 'autouzupełnianie’ ścieżki przez Google.

Należy doprecyzować pytania rozwijając listę słów w otoczeniu na których nam zależy. Dzięki programowi  Google AdWords Keyword Planner możemy sprawdzić dużą konkurencję innych firm na daną frazę.

Jeśli jest ona duża oznacza to że przedsiembiorstwa są w stanie zapłacić sporą sumę pieniędzy by odpowiednio zorganizować swoją kampanię.
Drugiem krokiem jest sprawdzenie konkurencji oraz niszy. Poprzez znalezienie niszy „słów kluczowych strony” można polepszyć swoją pozycję w wynikach google poprzez używanie słów bardziej dostosowanych do danego problemu czy tematyki, po stworzeniu odpowiednich słów kluczowych, google automatycznie uzupełni je o kolejne słowa. Dobrym sposobem jest skorzystanie ze słów padających na forach internetowych odnośnie do danego tematu np. skonstruowane pytania i to pytanie wykorzystać na swej stronie dzięki czemu strona będzie występowała wyżej w wynikach google, dodatkowo na swym portalu wstawić kilka odpowiedzi na zadane pytanie znajdujące się w słowach kluczowych, kilka opinii na ten temat również jest wskazane.

 

Po wykonaniu powyższych działań możemy zaobserwować wzrost naszej pozycji.

Wykonanie tych kroków zajmuje zaledwie kilka godzin ze zdumiewającymi efektami.

Artykuł napisany na podstawie informacji ze strony secureglass.net
http://secureglass.net/poprawa-pozycji-w-google-w-5-godzin


Ostatnie wpisy